Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?

Zależy Ci na tym, by wybrana przez Ciebie agencja rozumiała Twój biznes. By ludzie, którzy za nią stoją, z pasją dbali o pomnażanie Twoich zysków i byli zorientowani na klienta. Rozumiemy to. I dlatego nie musisz szukać dalej.

BESKIDO to młoda firma, ale stworzona przez ludzi, którzy zdobywali doświadczenie w tym, co robią przez lata. Ludzi, którzy tworzą zgrany zespół pasjonatów i specjalistów w jednym. Ta zlokalizowana w Żywcu agencja interaktywna to nasze dziecko, które teraz możemy z dumą zaprezentować. A wszystko po to, byś odczuł realne efekty. Dokładamy wszelkich starań, by mówić językiem naszych klientów. Wspomagamy ich w kreowaniu i rozwijaniu ich marek, co przekłada się na realne profity.

biuro

Jak możemy rozkręcić Twój biznes?

Pomagamy małym i średnim przedsiębiorcom dzięki takim usługom, jak: projektowanie stron www, tworzenie sklepów internetowych czy wykonywanie dedykowanych aplikacji. Specjalizujemy się również w tematyce social media, dlatego jeśli chcesz poskromić media społecznościowe, to lepiej nie mogłeś trafić. Wśród naszych usług znajduje się także copywriting – nasz zespół tworzy teksty, które sprzedają i przynoszą pożądane efekty. Oferujemy też dedykowane serwery. Jeśli natomiast potrzebny Ci jest projekt logo albo infografika, nasi graficy nadadzą kształt Twoim oczekiwaniom.

Ale to nie wszystko. Jest coś związanego z tematyką IT, coś niestandardowego, co mogłoby przyczynić się do Twojego rozwoju? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy grupą ludzi o otwartych umysłach, a wyzwania są po to, by je poskramiać.

Wciąż masz wątpliwości...?

Nadal niezdecydowany? Napisz albo zadzwoń, a razem omówimy, co możemy dla Ciebie zrobić.