Dedykowane aplikacje internetowe

Dedykowane aplikacje webowe to aplikacje internetowe dostosowane do potrzeb danego biznesu. Tworząc dedykowane aplikacje webowe nasze prace dzielimy na kilka etapów, dzięki czemu możemy zapewnić Ci usługę na najwyższym poziomie.

spotkanie, ustalenia

Nasze działania wstępne

Najpierw analizujemy Twoje potrzeby. Jest to bardzo istotny etap, bo właśnie tutaj zapadają decyzje odnośnie do kolejnych kroków, jakie podejmiemy. Z reguły wygląda to tak, że zadajemy Ci szereg pytań i badamy strukturę Twojego biznesu. Wszystko dla jak najlepszego efektu.

Prace programistów

Po wstępnej analizie zaczynamy prace nad wykonaniem aplikacji. Nasi programiści zajmują się kodowaniem, a wstępne efekty ich pracy zostają z Tobą skonsultowane. Nieustannie pozostajemy w kontakcie z klientem po to, by mógł on na bieżąco kontrolować prace nad produktem końcowym.

programowanie, monitor, phpstrom
szkolenie

Wdrożenie aplikacji

Po zakończeniu powyższego etapu prac nad aplikacją następuje jej instalacja u klienta, a po niej szereg testów – wszystko po to, by całość działała bez zarzutu. Oferujemy ponadto szkolenia oraz opiekę powdrożeniową. Dzięki temu czujesz się bezpiecznie i wiesz, że zawsze możesz liczyć na pomoc kogoś, kto zna Twoją aplikację od podstaw.