Pewnie nie trafiłeś tutaj przypadkowo, chciałbyś stworzyć swój dochodowy, internetowy biznes. Branża rozrywkowa ciągle się rozwija, każdego dnia pojawiają się nowe materiały wideo czy też śmieszne filmiki na YouTube. Potencjalny ruch można w prosty sposób zamienić w pieniądze, ale nie obejdzie się bez odpowiednich narzędzi. Lata doświadczenia w zakresie programowania pozwoliły nam stworzyć system do prowadzenia własnego serwisu z multimediami online. Rozwiązania przez nas stosowane są unikalne, więc z pewnością przyciągną uwagę użytkowników.


Niepozorny system, który nosi nazwę micromovie będzie w ciągłym rozwoju, naszym celem jest usprawnianie jego możliwości oraz tworzenie nowych modułów. Planujemy cały czas rozwijać system, aktualnie jest już wersja 1.2 (lista zmian poniżej). Oczywiście, jeżeli zakupisz skrypt, to będziesz mógł liczyć na darmowe aktualizacje.


Zdajemy sobie sprawę, że funkcję, które posiada skrypt, mogą być dla niektórych klientów niewystarczające lub niepotrzebne. Umożliwiamy więc dostosowanie skryptu do specjalnych wymagań, wystarczy przesłać specyfikację, a my dokonamy wyceny - nie ma rzeczy niemożliwych!



Należy pamiętać o tym, aby osiągnąć zysk, należy wypromować stronę, pozyskać niezbędny ruch. System został przetestowany przez kilku testerów, wyniki z programu partnerskiego mówią same za siebie. Wyniki pokazały że po dwóch-trzech miesiącach serwis przynosił zysk na poziomie 3-4 tysięcy. Największe serwisy w Polsce osiągają zarobki powyżej 30 tysięcy miesięcznie, więc chyba warto?

eForsa



Branża jest na tyle dynamiczna, że każdy klient znajdzie miejsce na swój biznes, można pomyśleć o stronach tematycznych np. śmieszne filmiki, kabarety, vlogi itd. Warto zainwestować niewielkie pieniądze, by po kilku miesiącach czerpać zyski, wyjechać na wakacje i ograniczyć prace do zarządzania serwisem.

Co posiada nasz system oraz dlaczego jest najlepszy?

Speed

Szybkość

Budowa systemu zapewnia olbrzymią szybkość działania, skrypt można uruchomić na PHP w wersji 7 i uzyskać jeszcze lepsze efekty. Posiada wbudowane mechanizmy Cache’u.

RWD

RWD

Aplikacja została napisana w sposób responsywny, dzięki czemu wyświetla się prawidłowo na wszystkich rozdzielczościach.

UX

Wygląd

Szata graficzna systemu została zaprojektowana z naciskiem na UX. Oprócz wysokiej ergonomii jest po prostu ładna i przejrzysta. Dodatkowo został dodany przełącznik kolorystki z myślą o „nocnych markach”.

Backup

Aktualizacje

System micromovie będzie w ciągłym rozwoju, osoba która zakupi licencje może liczyć na bezpłatne aktualizacje do kolejnych wersji.

Code

Modyfikacje

Jest możliwość wykonania dowolnych modyfikacji systemu: kontakt@beskido.com

Quality

Jakość

Kod został napisany z myślą o dalszym rozwoju oraz z zachowaniem obecnie panujących standardów.

SEO

SEO

Jak dobrze wiemy to wyszukiwarki dostarczają nam najwięcej użytkowników. Skrypt został zoptymalizowany pod kontem SEO więc zdobycie TOP10 nie powinno stanowić problemu :)

Crawler

Crawler

Z myślą o osobach które chcą w szybki sposób zapełnić bazę danych materiałami przygotowaliśmy bota, którego otrzyma każdy klient (dodaje on bezpłatne materiały wideo).

Import

Import

Podczas dodawania filmu / serialu możemy użyć importera który pobierze wszystkie informacje o materiale oraz poszuka zwiastunu w serwisie youtube.

Fav

Ulubione / Oczekujące

Użytkownik może stworzyć własny spis filmów lub seriali które ma zamiar obejrzeć w przyszłości lub po prostu listę ulubionych materiałów.

Timeline

Oś czasu

Jest to mechanizm widoczny w profilu użytkownika, umożliwia on podgląd na ostatnie akcje w systemie.

Kids

Dla dzieci

Specjalny dział w którym znajdują się materiały przeznaczone wyłącznie dla dzieci, duże okładki umożliwiają łatwe przeglądanie.

Facebook

Facebook

Skrypt jest zintegrowany z portalem społecznościowym facebook, dzięki jednym kliknięciem można założyć konto czy też się zalogować.

Shoutbox

Shoutbox

Prosty czat dzięki któremu nasza filmowa społeczność może się kontaktować i wymieniać opinie na temat kinematografii.

Slider

Slider

Jeden z ważniejszych elementów strony głównej, to właśnie dzięki pięknemu sliderowi oraz odpowiedniej treści przyciągniemy użytkowników.

Filter

Filtrowanie

Zaawansowane opcje filtrowania materiału (kategoria, rok, kraj, jakość, wersja) oraz możliwość sortowania (data dodania, liczba głosów, premiera, odsłon, ocen)

People

Ludzie filmu

Dodany film może zawierać informacje o reżyserii, scenariuszu oraz obsadzie. Dzięki czemu możemy zobaczyć wszystkie materiały danego reżysera czy też aktora.

Ranking

Ranking

Lista 10 najlepszych pozycji filmowych posortowana wg. ocen użytkowników.

Rand

Zaskocz mnie

Prosta funkcjonalość która niejednokrotnie uratuje piątkowy wieczór. System wybierze za Ciebie film który powinieneś zobaczyć!

Source

Źródła

System obsługuje popularne hostingi wideo youtube, dailymotion itd. Można dować kolejne bez żadnych limitów.

A-D-S

Reklama

Wiele miejsc na bannery reklamowe pomoże podnieść dochody z prowadzenia serwisu.

Lista zmian w wersji 1.1

TV

Telewizja Online

Umożliwiono dodawanie kanałów telewizyjnych wraz z logiem, programem oraz opisem.

mp4

Pliki bezpośrednie

System obsługuje zamieszanie plików mp4 (oraz podobnych) wprost z naszego serwera.

Opti

Optymalizacja

Wprowadzono szereg zmian, które przyśpieszyły działanie skryptu oraz poprawiono drobne błędy.

Lista zmian w wersji 1.2

Subs

Subskrypcje seriali

System umożliwia użytkownikowi subskrypcje konkretnego serialu, dzięki czemu otrzyma powiadomienie na swój adres e-mail z informacją o nowym odcinku.

Facebook

Facebook

Powiększono integracje z serwisem Facebook (komentarz, like, share)

RSS

Kanał RSS

Umożliwia on użytkownika korzystającym z czytników być na bieżąco z nowościami.

VIP

Premium

Wprowadzono konta premium (sms, voucher) oraz system punktów (za konkretne akcje w serwisie).

Rate

System ocen

Zmieniono system ocen na skalę od 1 do 5.

Protect

Ochrona linków

Wprowadzono ochronę linków przed automatami.

Pytania i odpowiedzi

Jakie są techniczne wymagania skryptu?

System nie ma specjalnych wymagań. Potrzebny jest serwer z obsługą PHP w wersji min. 5.6.3, zainstalowaną biblioteką cURL oraz GD, włączona funkcja mail() (ewentualnie można dostosować skrypt do wysyłki mail przez SMTP) oraz mod_rewrite().

Czy jest możliwa pomoc przez telefon?

Większość problemów to problemy techniczne, związane z kodem systemu. Ciężko jest pomóc przez telefon, dlatego zalecamy kontakt e-mail. Przyśpieszy to zdecydowanie otrzymanie niezbędnej pomocy.

Czy kod systemu jest zaszyfrowany?

Nie szyfrujemy kodu, pozostawiamy dowolność użytkownikowi w dostosowaniu systemu do własnych potrzeb.

Czy mogę usunąć link "Powered by"?

Oczywiście.

Czy mogę odsprzedać licencję systemu?

Tak, każdą licencję można odsprzedać tylko raz.

Czy pomagacie zainstalować system na serwerze?

Tak, możemy to zrobić.

Jak długo zajmuje instalacja systemu?

Instalacja zajmuje ok. 3 minuty.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście.